My world

Ohayo

2. července 2017 v 11:10 | EllisElicious
Příjde mi to, jako by to bylo 100 let od té doby co jsem zde byla naposled. Upřímně... nebyl čas se věnovat blogu kvůli přípravám na závěrečné zkoušky, které jsem mimochodem úspěšně zvládla. Nebudu nic slibovat, nějaký pravidelný chod blog momentálně nějak nehrozí, ale pokusím se tomu věnovat ve volných chvílích. Sayonara

Co dělám ve volném čase aneb EllisElicious se nudí

26. prosince 2014 v 16:00 | EllisElicious
Čauky :) Dlouho jsem nepsala žádný článek na jakékoliv téma a tak mě napadlo, že by vás mohlo zajímat co dělám ve svém volném čase :)

Dort k 18. narozeninám pro moji kamarádku Majki

20. prosince 2014 v 14:00 | EllisElicious
Moje kamarádka Majki bude mít 26.12 narozeniny a poprosila mě, jestli bych jí k narozeninám neudělala dort. Jelikož bude slavit 18. narozeniny, tak jsem řekla, že ano. Obrázky a videa budou v celém článku.

EllisElicious je doma...

10. listopadu 2014 v 11:15 | EllisElicious
Dneska jsem byla u lékaře, protože mě o víkendu bolely průdušky. Skončila jsem doma s antibiotikama, šumivejma tabletama na vykašlávání a práškama na kašel.

EllisElicious se hlásí ke slovu!

14. srpna 2014 v 15:00 | EllisElicious
Uběhnul měsíc a týden a na blogu se nic neděje. Omlouvat se asi nemá cenu, protože nebyl čas. Co se stalo za ten měsíc? :)

With my love

7. května 2014 v 19:00 | EllisElicious
V dubnu - 30. jsme byli s mým přítelem na pálení čarodějnic. Potkali jsme jeho známou a ta nás vyfotila :3 Co na to říkáte? :)

Letem světem aneb EllisElicious stále žije!

23. dubna 2014 v 18:00 | EllisElicious
Ano, stále žiju, ikdyž jsem pozapomněla na blog, ale povinnosti mi to nedovolují. Škola je totálně vyčerpávající, praxe totálně zdrcující a zbytek volného času mi sežere League of legends.

EllisElicious je v háji...

9. prosince 2013 v 18:00 | EllisElicious
Název článku mluví jasně. Jsem v háji. Rozhoduji se, jestli si pořídím noťas a nebo vrazím 5 tísíc do počítače, ale nebudu mít jistotu, že se za půl roku neposere znova... -_- Vážně nevím, co mám dělat. Blog je tak trošku neaktivní, vím o tom, ale nic s tím neudělám... :( Bye bye.

Gomenasai...

30. listopadu 2013 v 18:00 | EllisElicious
Chci se omlouvit, ale teď nebudu moct aktivní na blogu. Důvod je ten, že mám PC na opravě a zjistilo se, že mi prach "sežral" základní desku, která se už nevyrábí. Takže teď nevím, co budu dělat dál, protože všechny dokumenty, obrázky, filmy a písničky jsem měla v počítači a když jsem teď bez něj, tak je to nezvyk. Jsem u sestry na noťasu, ale nechci jí ho brát pořád, takže se omlouvám. Jakmile bude vše v pořádku a budu mít nějaký článek hned ho přidám. Ještě jednou se omlouvám a nakonec přidávám úžasnou animaci Konaty. Bye bye.

Favorite - Fanfiction on TWC

16. listopadu 2013 v 12:00 | EllisElicious
Rozhodla jsem se napsal článek o mých nejoblíbenějších povídkách na twincest blogu... Je jich samozdřejmě více, ale to bych musela strávit roky nad tím, abych je všechny našla... časem přidám další :) Snad se vám bude líbit to, co se mi líbí i mě... :)
 
 

Reklama