Jednodílné

Still I love you...

22. srpna 2014 v 12:00 | EllisElicious
Byla jsem nalíčená, oblečená i učesaná na sraz spolužáků ze střední. Jela jsem do svojí staré střední školy a podvědomě jsem si vzpomínala na to, co se za těmi zdmi událo. Ze všech lidí nejmíň jsem se těšila na Alexe. Sebevědomý, chytrý a krásný kluk to byl. Dokud jsme nezakončili střední školu. Limuzína zastavila na místě a řidič mi pomohl vystoupit. Usmála jsem se a vykročila směrem ke vchodu.

Gay bar aneb sex na jednu noc...

20. srpna 2014 v 22:00 | EllisElicious
Tak tady máte jednu starší gay povídku :) Tu úvodku jsem si dělala sama, tak snad se alespoň trošku líbí :) Užijte si čtení ;)
Byl jsem v gay baru a tancoval jsem na parketě. S jedním klukem jsem tancoval dost odvážně a on si mě pak za zadek přitáhl k sobě. Já se k němu natiskl a řekl: "Můžeš mě ojet rovnou.. teď a tady.." on se na mě podíval a zamračil se. Pustil mě a šel pryč. Nechápavě jsem se za ním podíval a dál tancoval. Po chvilce ke mně došli 2 kluci, tancovali kolem mě. Jeden byl zepředu a druhej za mnou. Ještě chvilku jsme takhle tancovali než nějakej kluk dal ruce mezi mě a ty kluky. Odtáhnul je ode mně a sám se mnou začal tancoval. "Tohle se nedělá.. břebírat mi tanečníky." řekl a zatahal mě za ouško. Já zaklonil hlavu a dal mu ruce na ramena. "Neviděli jsme se už někdy?" zeptal jsem se jej, když jsme spolu tancovali. On se na mě podíval a řekl: "Jo.. nebyli jsme spolu tohle pondělí..?" popřemýšlel jsem a vzpomněl si. Přikývl jsem a řekl: "Byl si naprosto skvělej.." přitiskl jsem se mu ke krku a on mi zašeptal do ucha: "Co takhle se vytratit?" odtáhl jsem se od něj a přikývl jsem.

I love you too, Ruki

6. října 2013 v 14:00 | EllisElicious
Pro moji drahou Riko, díky které jsem poznala spoustu nových skupin a můj svět se opět rozšířil.. Děkuji ti..

Byla jsem doma a čekala jsem než se vrátí můj přítel Ruki z práce. Sledovala jsem televizi, když jsem slyšela, jak se otevřeli vchodové dveře. Ruki šel rovnou do koupelny a nechal pootevřené dveře. Byla jsem zvědavá a chtěla jsem vědět, co se stalo, ale řekla jsem si, že to nechám na něm. Přišel po půl hodině jen v ručníku a svalil se na pohovku. Položil si mi hlavu na stehna a zadíval se mi do obličeje. Pousmála jsem se a pohladila jej po tváři. Povzdechl si a schoulil se do klubíčka. "Stalo se něco?" zeptala jsem se starostlivě a pohladila jej po vlasech.
 
 

Reklama