Monster Energy Assault

20. září 2013 v 20:00 | EllisElicious |  My world
Před měsícem jsem se dozvěděla, že vyšel nový Monster Energy. Podle obrázků na internetu jsem zjistila, že by měl být růžový, ale nakonec tomu tak není. Jejich "tlapka" má krásnou červenou barvu, která mi je sympatická.


V úterý, když jsem čekala na autobus z kina, tak jsem si ho všimla a musela jsem si jej koupit. Na první pohled mě fascinovalo jejich pojetí tohoto nápoje. Líbilo se mi to, a proto jsem se rozhodla, že dnes, v pátek, jelikož mám můj energetický večer(energy drink, cigarety, hudba, postel a notebook), že udělám malé info.

Když jsem si nalila Monstera do sklenice, tak jsem si všimla jeho barvy, která je hodně podobná coca-cole, ale pod světlem má krásný červený nádech.(Toho pozadí si nevšímejte...)

Po prvním ochutnání jsem byla v šoku! Lepšího Monstera jsem v životě nepila. Předčil i Monster Juice, což mě překvapilo ještě víc. Překvapil mě svojí lahodnou chutí a odér mi připomíná jejich typickou chuť, ale i třešně. Je to zvláštní, ale je to úžasná kombinace. Zatím jsem necítila žádný odér z jejich drinků, ale tohle se jim povedlo. Pokud jste stejně úchylní na výrobky od Monster Energy, tak jako já, tak doporučuji ochutnat, protože nic lepšího jsem v životě nepila. A jak jste na tom vy? Pili jste někdy Monster Assault nebo některý jiný Monster Energy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama